O portáli

Neobmedzený prístup k informáciám 24 hodín denne, 7 dní v týždni!


Portál Otázky & odpovede Online dáva podnikateľom, účtovníkom a ostatným používateľom istotu správnych odpovedí na ich konkrétne otázky z oblasti daní, účtovníctva, miezd, pracovného, obchodného a občianskeho práva, verejnej správy a ďalších súvisiacich oblastí.


Aké sú výhody používania portálu Otázky & odpovede Online?

 • Správnu odpoveď nájdete v rozsiahlej databáze riešených otázok alebo ju dostanete priamo na váš e-mail.
 • Pripravenosť na zmeny – odpovede na otázky sú prelinkované na súvisiace právne predpisy a aktualizujeme ich týždenne vzhľadom na zmeny v legislatíve.
 • Záruka odbornosti – na vaše otázky odpovedajú skúsení odborníci z praxe, Finančného riaditeľstva SR, daňových úradov, ministerstiev a renomovaných poradenských firiem.
 • Možnosť zadať až 15 vlastných otázok ročne, na ktoré potrebujete vedieť odpoveď.
 • Denne pribúdajú aktuálne nové otázky a odpovede na ne.

Otázky & odpovede Online ponúkajú zákazníkovi 4 základné prístupy:

 1. Bez registrácie, t. j. voľne prístupné
  Neregistrovaný návštevník portálu môže voľne vyhľadávať v archíve otázok, odpovede na tieto otázky sú mu však nedostupné. Nemôže ani zadať svoju otázku.
 2. Registrácia na 10 dní zdarma.
  Používateľ, ktorý využije skúšobnú 10-dňovú registráciu na www.daneauctovnictvo.sk, môže prezerať plný obsah oboch portálov (www.daneauctovnictvo.sk aj www.otazkyodpovede.sk). Nemôže však zadať svoju otázku.
 3. Plný prístup k portálu.
  Registrovaný predplatiteľ portálu www.otazkyodpovede.sk môže využívať celú rozsiahlu databázu riešených otázok a zadať až 15 vlastných otázok ročne.
 4. Registrovaný predplatiteľ časopisu Dane a účtovníctvo v praxi, Účtovníctvo ROPO a obcí v praxi, portálu www.daneauctovnictvo.sk alebo časopisu Právo a manažment v zdravotníctve môže prostredníctvom portálu www.otazkyodpovede.sk zadať 5 vlastných otázok ročne. O vypracovaní odpovede na konkrétnu otázku bude informovaný e-mailom a nájde ich vo svojom konte, ktoré mu bolo ako predplatiteľovi vyššie uvedených produktov automaticky zriadené. Nemá oprávnenie využívať ostatné riešené otázky na portáli www.otazkyodpovede.sk.